February 2011

My diary 004

10. february 2011 at 22:28 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Achooj.. Dneska jsem snad ten nejšťastnější člóbrda. Sice už nejde ten Photoshop, ale to je teďka vedlejší.. Už buud mít ten blog!! Já si stěma z blogu.cz promlouvila a oni mi to teda odstranili už teď, protože mi dali za pravdu, že už tam nejspíš se nikdo nepřihlásí a už je ta adreska somerhalder.blog.cz mojee! Nic tam ale ještě nebude, pořád budu ty deníčky přidávat sem, dokud tam neodpřidávám všecko.. The Vampire Diaries, Iana, apod... Pstě všecky ty starý věci, takže si mně ještě affíci neměňte, až paaak juu? Pořád choďte seeem!! A nevíte plas někdo kde jinde se dá stáhnout Photoshop cs4, nebo jakákoliv jiná verze? Protože mně ty moje co jsem měla na PC, tady na notesu už prostě nejdoum nevím proč, takže uvítám vaše radyy.. Děkuju mooc, papíQ a dobrou!

My diary 003

9. february 2011 at 19:06 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Čauvec.. Píšu... zase... nejspíš se z toho stane každodení rutina.. Docela mně potěšilo, že píšete komentáře i k takovýmhle bezvýznamným článkům, jsem šokovánaxD.. Mrzí mně, že na blog budu čekat až do 4.měsíce, navíc teď už nemám Photoshop, zkušební doba vypršela. Asi se na to vyflajznu a koupím si ho. Normoš v tescuxD, esi ho teda najdu, jinak přes e-shop=//.. Jinak co je u vás novýho? U mně teď nic.. Jinak vám tady prostě musím dát jednu fotkuxD, barbie Iana xD, tedy KENA xD.. Já z ní nemůžu, vůbec se to Ianovi nepodobá a je to hnusný xD..
© salvatore-online.blog.cz

My diary 002

8. february 2011 at 12:25 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Ahoj, takže se zase hlásím.. Živá a zdravá ((konečně)).. Teda pokud nepočítáme slabší rýmu, ale to už je OK. Ani nevíte jak moc už se těším na duben, kdy si konečně udělám ten blog♥♥.. Moc se omlouvám affíkům, že k nim nechodím a tak jsem se rozhodla, že i když tady jsou jenom deníčky do té doby než se přestěhuju, tak je budu obíhat i tak.. Dneska potom začnu:))... Jinak co se týče toho pejska, tka jsme u něj kvůlli te mé nemoce nebyli v sobotu, ale jedeme teďka v neděli a už se nemůžu dočkat!!!! Kdyby měl někdo zájem o fotky, tak napište do Pořád hraju teď pouze NosTale xD a už mám někde 26.lvl, ale dneska už budu mít 27. a nebo teďka hraju RPG.. Takový poklidný život:)), alespoň teď mám takový relax, uvolnění od věčného aktivního blogování a ani mi ot zatím nějak moc neschází.. A kdopak se už těší, až bude duben společně se mnou? xD

My diary 001

4. february 2011 at 20:42 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Ahoj, mnoho z vás mi psalo, že si ten nový blog mám založit, ale že tady mám sát, alespoň deníčky do té doby, dokud si ten blog nezaložím a já s tím souhlasila, protože bych bez blogu nevydržela..

           takže první oznámko..
Jsem nemocná.. Nemám na nic moc náladu.. Snad jen na spaní a čtení.. Mimochodem mám Vamprýrskou akademii 4, takže jsem štěstím bez sebe:)) a čtu.. Jinak kdo z vás už viděl 2x13? Já ještě ne, počkám si až jak to bude online na netu.. Jinak na pejska se nejdeme kvůli mé nemoci podívat zítra, ale až další nedělix((