January 2011

News 002

31. january 2011 at 17:31 | © We.R.ule |  News

Souhrn informací, co se stihlo posbírat za dobu mé neaktivity

Takže..Začneme asi tím, že tenhle blog nikdy nebyl úplně rozjetý a do budoucna otevření ani moc nevidím. Řeknu vám od začátku můj příběh..

Chtěla jsem blog na adrese somerhader.blog.cz a tak jsem naposala adminům na email jestli by ten blog nemohli odstranit, protože tma byla jen bílá stránka a nic víc , jenže oni mi odepsali až za hodně dlouho a v tu dobu byl už tenhle blog, takže nic.. a mezi tu dobu si tu stránku už zase někdo založil a nic na ni nepřidal a teď kdyžn sjem se ji zase chtěla ujat já,t ak už to ne mohli smazat, jelikož je ta adresa mladší méně než 3 měsíce, takže by to bylo až 23.4.2011, takže nevím jestli mám prostě s blogem stávkovat a až pak si vytvořit nový, nebo pokračovat v tomhle..

PROSÍM POMOC

I'm back..

27. january 2011 at 18:12 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Ahoj, myslím že VY to víte nejlépe.. Návštěvnost klesla ke dnu a je to má vina.. Mám velkou chuť přidávat, ale tenhle design a ta rekonstrukce mně odrazuje.. Poprosím Damisku ať mi udělá nový a já budu pokračovat v rekonstrukci.

Teď k affs.. Protože beztka z vás hodně lidí dělalo kontroly a JÁ SE NIKAM nezapsala, takže se omlouvám a dejte mi vědět, pokud jsrte si to smazali, ale uvědomte si, že já tady NEBYLA.

Takže A TEĎ DALŠÍ BOD K AFFÍKŮM: Pokud se na vašem bloguudály nějaké změny informujte mně prosím, děkuju..

Dog... dog... I love dog!

16. january 2011 at 1:12 | © We.R.ule |  My gup
© salvatore-online.blog.cz
Ahoj,

vím že tu zase teď vůbec nejsem a tentokrát vám to řeknu napřímo.. ,,Máte konkurenci".. Nechce se mi tu teď moc být, sice novinky Iana sleduju NONstop, ale na blog s emi moc nechce.. Víte, budu mít Kavalíra Kinga Charlese Španěla, za necelých 7 týdnů.. To je ten důvod, proč tu taky nejsem, je pro mně předněšjší než vy a to bez urážky:)).. Na ICQ a Skypu jsem pořád, takže mně najdete tam, kdo moje ICQ nemá, tak mi pište na wehi@email.cz ;)).. Jediné čemu se omlouvám jsou affíci, ale věřte mi, že pak se někdy zase vrátím, teď budu přidávat jen málo.. Témeř minimálně a obíhat nebudu vůbec, možná tak občas nějaký nezávazný komentík:)), ale chápejte, mám toho hodně.. pes, škola..

Design 005

14. january 2011 at 16:12 | © We.R.ule |  Design
Number » 005
Satisfaction » 90%
Witch » Ian and Nina
From » Me
© salvatore-online.blog.cz
My opition » Docela se mi líbí, je fajn.. Hlavně, že už tu není ta zrůda co tu byla předtím, takže už mně tu zase bude bavit přidávat:D.. Opravdu, dokud nevyměním design, už bude určitě celá rekonstrukce hotová:D!

Photo of the mont - February 003

14. january 2011 at 16:05 | © We.R.ule |  POTM - hlasování
1.© salvatore-online.blog.cz
2.
© salvatore-online.blog.cz
3.© salvatore-online.blog.cz
  Vybrala jsem pouze fotenky, kde je Ian a Nina a které mám ráda.. Bylo těžký vybrat pro kterou hlásnu, ale nakonec to bude 3.

Photo OF The Month - January 002 - Evaluation

14. january 2011 at 15:49 | © We.R.ule |  POTM - vyhodnocení
Nazdárek.. Vím, že jsem tu dlouho nebyla, snad se to teď o víkendu zpraví.. Už se, ale uzavírají známky a tak musím hodně makat. Támto se hlavně omlouvám mým affíkům, protože je teď vůbec neobíhám, ale co mám dělat..

POTM - Evaulation

A dále je už leden, takže jsem již hlasování o nejlepší obrázek ledna ukončila a tady máte vyhodnocení:
© salvatore-online.blog.cz
Tudíž se obrázkem měsíce stává fotka číslem 2, která vyhrála s 13 hlasy..
Na dalším místě se umístila fotka č.3 a na poslední fotka č.1..
© salvatore-online.blog.cz

Happy B-day, Nina!

9. january 2011 at 14:38 | © We.R.ule
Ahojky, vím, že tady vůbec nejsem a přitom bych teď měla makat na rekonstrukci, nemusíte mi to ani říkat.. Jenžemně by se i chtělo přidávat, ale mám tu už i udělaný design, ale prostě se mi nechce do rekonstrukce a dodělání popisků do menu:D.. Doufám, že za příští týden to už VŠECKO stihnu!!
© salvatore-online.blog.cz
Jinak Nina Dobrev, která hrála společně s Ianem v The Vampire Diaries Elenu a Katherine právě dnes slaví 22 let! Takže hoodně štěstí, zdraví a co nejvíc pracovních úspěchů;))..

Elena Is Gonna Trust Damon!

7. january 2011 at 16:30 | © We.R.ule |  TVD - news
© salvatore-online.blog.cz
Nina byla odchycena na natáčení The Vampire Diaries a dostala několik otázek. Jednou z nich byla samozřejmě otázka, týkající se vztahu Eleny a Damona. Na to Nina říká: "Damon ztratil Eleninu důvěru a přátelství, ale co jí zase v několika věcech pomohl, znovu si získává její náklonnost zpět." Z toho tedy vyplývá: "Elena Damonovi bude zase věřit. V průběhu epizod." dodává Nina se smíchem. Pak byl ještě dotaz, který se týkal Katherine, zda se dostane z hrobky v nejbližších epizodách. "To říct nemůžu, ale co můžu prozradit je, že tam zas tak dlouho nebude."

Tak to je podle mně, naprosto senzační.. Navíc se objevila jedna nová stills fotka, tu přidám ale až později, kde se spolu objímají, tudíž by ten jejich vztah mohl zase o něco pokročit dále, jenže TOTO nevypadá jako moc velké + pro Delenu..

Retouch 001

4. january 2011 at 15:29 | © We.R.ule
Ahojky.. dneska možná, že budu pokračovat v rekosntrukci, ale nic neslibuju, chci se hlavně piplat v Photoshopu a udělat nový design protože tenhle je v malinkých rozměrech a to je opravdu na prd.
© salvatore-online.blog.cz
Plná velikost ZDE.

A buďte ke mně schovívaví, je to můj porvní retousch:) a myslím, že se mi docela povedl.. Změny na něm jsou docela velké.. Asi v retuschích budu pokračovat, baví mně;D

Spoiler from Dawn Olivieri

3. january 2011 at 20:41 | © We.R.ule |  TVD - news
© salvatore-online.blog.cz
Ohledně Damonovy koupelové scény s "krásnou dívkou" bylo spoustu řečí. Nyní vám však s jistotou mohu říct, že to nebude Nina Dobrev jako Elena nebo Katherine. Bohužel. Postava, která bude hrát Damonův nový milostný záměr (kolik už jich bylo?) bude nová postava ve Vampire Diaries!

Je to herečka Dawn Olivieri, která se s námi podělila o deset svých oblíbených věcí roku 2010, včetně zapařené scény s Damonem ve své nové vzrušující roli v tomto seriálu.

Číslo 9 na jejím seznamu oblíbených věcí v roce 2010 je získání role Andie Star a hraní s Ianem Somerhalderem jako zájem jeho lásky v show. Byla to šťtastná dívka, která strávila nespočet hodin s Ianem v koupelně? Dawn dodala, že stále na této scéně pracují, a že to miluje.


A já si byla tak moc jistá, že to bude Elena nebo Katherine, podle těch vlasů, ale jak to vypadá nejspíš jsem se zmílila a bude to někdo úplně nový.. Jsem docela zvědavá co se z toho vyklube a proč se už zase Damon s někým zapletl:D.. A kdo vůbec bude ta nová postava zač?

     + Dneska jsem přidala pouze nový design, nic víc,
ale více info proč a o tom co odemně můžete očekávat
se dozvíte zítra, tak se těšte, pa..